Wiedzmin 3

Wiedzmin 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna odsłona świetnej gry fabularnej cRPG, opracowanej przez polski zespół CD Projekt RED, opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. I tym razem mamy okazję wcielić się w postać Geralta z Rivii, lecz w momencie mamy już do dyspozycji fabułę osadzoną w świecie otwartym dla gracza.związane z transportem materiałów niebezpiecznych Autorzy postarali się w tej części o dopracowanie mechaniki walk, zaproponowali nowy silnik oraz poświęcili więcej czasu na misje poboczne.

Główny wątek fabuły jest ściśle powiązana z kilkoma oddzielnymi, mniejszymi wątkami pobocznymi. Jako gracze, będziemy zmuszeni do powstrzymania tytułowego Dzikiego Gona, który dręczył wiedźmina zarówno w powieściach, jak i poprzednich częściach gry.

Ponadto, gracze będą odpowiedzialni za poszukiwanie dawnej i utraconej miłości Geralta czy próbę oporu inwazji Nilfgaardu na Królestwie Północy odzież duże rozmiary XL. Jest to tylko kilka głównych misji w grze, przeplatanych licznymi przerywnikami w postaci odgrywanych filmików wraz ze świetnymi dialogami.

– autor artykułu