Rozszerzenia do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Rozszerzenia do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Paź 15
Rozszerzenia do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Wybierz dowolny z porównywalnymi sześciu operatorów w kabinie na wspólną postojach bezpośrednio przed drzwiami lotniska: jest mocny grzywny za taksówkę poza rangi, a przepływ taksówki tutaj jest stała, więc naprawdę nie ma potrzeby szukać gdzie indziej. W całej Australii, rolnicza jest mile widziana, ale nie jest instytucją.nasza strona www

Pociągi trwa około 15 minut, aby Sydney City, ze zintegrowanym autobus / pociąg / biletu na prom z życzeniem kierowcy. Przez cały dzień, każdy tryb-of-transportu biletu wynosi około $ 15 AUD. Zobacz rozkłady jazdy pociągów na stacjach w strefie przylotów terminali 2 i 3.

Autobusy działają wyłącznie z terminali 1 i 3. Jeśli nie przybyć w Terminalu 2, 5 $ bilet AUD T-Bus może dostać się do miasta autobusem publicznym w 10 minut.

Wypożyczalnia samochodów dostępne są formą szereg podmiotów, w tym nazw rozpoznasz (Hertz Wynajem samochodów, między innymi), z poziomu przylotów terminali 2 i 3. Większość hoteli Sydney oferują parkowanie samochodu lub off-street parking, dzięki czemu koszty wynajmu samochodów przystępne komfort.

Gdy znajdziemy wyjście z Sydney Airport – czy jesteś chwytając bagaż i odchodzą, albo na zakupy do godziny – uśmiechem będziesz rozpoczęli swoją wizytę w Sydney w jednej z najbardziej ruchliwych i najjaśniejszych lotniskach w Australii i na świecie.

Dla kompleksowego przewodnika po podróży z Brisbane do Sydney, przejdź na naszą stronę internetową i zarezerwować tanie loty do Sydney z Brisbane Jeśli podróżujesz z Melbourne do Sydney i chcesz zarezerwować i porównać najtańsze dostępne loty, zarezerwuj tanie loty do Sydney z Melbourne tutaj. Aby uzyskać więcej informacji na temat Kingsford Smith Airport przejść do naszej obszernej stronie Sydney Airport.

– autor artykułu