Poradnik do Risen 2: Dark Waters

Poradnik do Risen 2: Dark Waters

Wrz 02
Poradnik do Risen 2: Dark Waters

Jak aplikacja dziecięce Kołdry

Aplikacja jest twórcze techniki, często używane w pikowania. Może być również zastraszenia jeśli nigdy wcześniej nie próbował go wcześniej. Oto niektóre uproszczone instrukcje dla tych, którzy chcą spróbować tego czasem bał zadanie. Aplikacja ściegu Ścieg jest używany do podłączenia jednego kawałka tkaniny do drugiego. W podejmowaniu kołdry, metoda ta jest często używana do mocowania proste wycięcia do materiału podstawowego. Aplikacja ściegu będzie osiągnąć dwie rzeczy. Po pierwsze, będzie to pewnie zamocować wycięcie do bloku. Po drugie, będzie na bieżąco brzegi wycięte z strzępienia. Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, w jaki sposób aplikacja.

1) Pierwszym krokiem jest wyciąć blok kołdrę, a także kształt, który chcesz dołączyć do bloku. Jeśli zakupiłeś zestaw kołdra pre-cut, to będzie już wykonane.

2) Następnie należy użyć lekką topliwą internecie (sprzedawany jako graficzny Witchery, ciepło N Bond, etc.), aby dołączyć wycięty z bloku. Zapobiegnie to fragment wycięty z poruszania się w czasie aplikacja. Mycie tkaniny przed rozpoczęciem procesu utrwalania, zapewni, że topliwe WWW będzie stosować się do tkanin. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pochodzą z topliwą internecie zamocowania wycięcie (ów) bloku kołdrę.

Uwaga: Jeśli nie masz topliwą sieci, można wykorzystać proste szpilki do mocowania wycięć, ale prawdopodobnie będzie mieć Puckers w swojej wycięcie gdy jest appliqued. Aby wyśrodkować nazwę na bloku, zacznij od środkowej litery nazwy. Na przykład, jeśli masz imię, „średnim”, by zacząć od litery „E”. Umieść „E” w środku bloku i prasie. Następnie umieścić „V” i „R”. Następnie umieścić „A” i „Y”.

3) Wybierz kolor nici. Jeśli http://ubezpieczeniesamochodowe.com.pl/ubezpieczenie-samochodowe-oc/jesteś początkujący, to jest dobry pomysł, aby wybrać kolor nici, które mieszają się z kształtem będzie aplikacja ‚.
http://pitermed.pl/stomatolog/
– autor artykułu