Patch do Risen 2: Dark Waters

Patch do Risen 2: Dark Waters

Lip 31
Patch do Risen 2: Dark Waters

Klasa SWTOR Guide – Rycerz Jedi vs Sith Wojownik

Wraz z wydaniem SWTOR wychodzi (20.12.2011) Pisałem to SWTOR klasy przewodnik, który pomoże ci z was, którzy są zdezorientowani, czy wybrać rycerzy Jedi lub pójść na ciemną stronę i podążać ścieżką Wojownika Sithów. Każda klasa ma swoje zalety i wady, ale która z nich jest lepsza klasa grać jak?suszenie.com/osuszanie-warszawa/

rycerz Jedi

Rycerze Jedi szkoła jazdy trójmiasto są znane również jako siły pokojowe w całej galaktyce. Walczą i chronić republikę przed zagrożeniami, które mogą pojawić się wziąć je w dół.

Wojownik Sithów

Sith Warrior jest podobna do rycerza Jedi, ale zamiast walczyć o republice Walczą o Imperium Sithów, którego jedynym celem jest pokonanie Republiki, a następnie rozpocząć fazę galaktycznej dominacji.

Wojownik Sithów Jedi vs.

W meczu dwóch najlepszych przewidywane zajęcia, które będą stosowane są Jedi i wojowników Sithów. Główną rzeczą, która przyciąga ludzi do tych klas są miecze świetlne, ale oprócz tego istnieje wiele cech każdej klasie, która czyni je dobrym wyborem do wyboru.

Prędkość Jedi

Jedi wykorzystanie skórzane szaty jak zbroje, co czyni je szybciej niż Sithów są. Oznacza to, że są one w stanie uniknąć ataków szybciej niż wiele innych klas oraz z możliwością wykorzystania prędkości siły mogą przynieść ich do ataków opozycji jeszcze szybciej.

Sith Defence

W przeciwieństwie do Jedi Sith będzie miał ciężki pancerz, który nie oznacza, że ??są one wolniej, ale to nie znaczy, że ich obrona jest zwiększone. Zalety to znaczy, że możesz być atakowany z wielu wrogów i utrzymać wiele szkód, które daje czas do ataku swoich napastników.

Moce

Obaj Jedi i Sith mają dostępu do władzy siły Jedi jednak mieć większą kontrolę nad tym, niż Sithowie zrobienia. Nawet z tym po obu stronach mają przewagę nad swoimi wrogami, będąc w stanie wykorzystać te zdolności do pchania, rzucać, dusić i szokować swoich wrogów, które mogą być bardzo skuteczne w sytuacjach.

– autor artykułu