Gry komputerowe w przegladarce

Gry komputerowe w przegladarce

Wrz 17

Gry komputerowe w przegladarce

Znalezienie Wielkiej Flight Simulator gry online

Trudno jest znaleźć dobre gry Flight Simulator te dni. Odkąd Microsoft postanowił przenieść się z rynku poważnego symulatora lotu na rynku bardziej swobodny, w wydaniu Microsoft Flight, stało się prawie niemożliwe, aby znaleźć poważne gry z realistycznym modelem lotu.http://ubezpieczeniesamochodowe.com.pl Dobrą wiadomością jest to, że istnieją pewne interesujące, atrakcyjne wizualnie gry symulator lotu online, a wiele z nich oferuje szereg opcji sterowania z „pasażu” trybów „full SIM”.

Najlepsze Flight Simulator Gry Online

Jedna z najlepszych gier latających internetowych w tej chwili jest War Thunder. Jest to gra on-line wojna z silnym naciskiem na walkach powietrznych. Gra jest darmowe i można wziąć udział w walkach przeciwko innym graczom, lub grać mecze single-player z AI. War Thunder jest jeszcze w fazie rozwoju, a są plany, aby dodać piechoty i czołgów do gry, ale to nie zabrać z jego rdzeń, który jest poważnym gry sim lotu. Możesz grać w War Thunder w trybie samolotowym dorywczo za pomocą klawiatury i myszy, lub można wybrać jedną z bardziej zaawansowanych opcji. Opcja realistyczne jest dobre dla fanów flight-sim okazjonalnych, oraz „historyczne” tryby mają na celu poważne lotników, którzy chcą w pełni korzystać, w tym odpowiedniego startów i lądowań.

Inna popularna gra symulator lotu jest World of Warplanes. Ta gra ma tryb samolotowy nieco bardziej swobodna niż War Thunder, ale jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą działania ukierunkowane latającą doświadczenia. World of Warplanes jest wolne do gry i jest dostępny do pobrania zarówno dla komputerów PC i konsoli Xbox 360.

Jeśli chcesz zagrać, które mogą być odtwarzane w przeglądarce, spróbuj Google Earth Flight Simulator. To ma mniej realistyczny model lotu, ale pozwala latać wokół prawdziwych miastach, które są generowane z widokiem satelitarnych w Google Earth.
ile ubezpieczenie samochodu
– autor artykułu