Gry komputerowe dla dzieci

Gry komputerowe dla dzieci

Lis 26

Gry komputerowe dla dzieci

Znalezienie kości w handlu detalicznego

Niektóre psy Dart i kreska wokół w dziedzinach takich szalonych kurczaków. Oni wykopać ziemię bez ładu i składu. Inne spacerować nad do określonego miejsca z rodzaju divining-rod czary i wykopać kości. Skąd bierze się ten talent pochodzi? Czy jest to szósty zmysł lub chętniej pięć zmysłów?powiększanie ust trójmiasto Nigdy nie dałeś dużo wiarygodności jasnowidzenia; więc podejrzewam to drugie. Te bardziej udane psy są zasadniczo bardziej jasne oczy (lub jasne nosem). To po prostu dla nich oczywiste, gdzie kości są.

Kiedy otworzyłem pierwszej wioski Modniarska na początku roku 1980, ludzi, wiedząc, że miałem zerowe doświadczenie w branży kapelusz, by mnie zapytać: „Skąd wiesz, co robić?” Chciałbym odpowiedzieć, nie jest zadowolony z siebie: „Ja po prostu odpowiedzi na oczywiste.” Początkowo umieścić jakieś kapelusze na sprzedaż (opierając się przede wszystkim na sugestiami moich pierwszych producentów), a jeśli ludzie kupują je, chciałbym kupić trochę więcej. Gdy ktoś pyta mnie o kapelusz, że nie niosą, bym zamówić dla niego / niej. Jeśli wyświetlacz sklepu pracy (tj kapelusze sprzedawane od niego), będę trzymać się wyświetlacz. Jeśli kapelusze nie sprzedawać, zabrałbym go w dół. Jeśli klient chce rozmawiać, ja rozmawialiśmy. Jeśli klient chce być sama, zostawiłem jej / go w spokoju. Nigdy nie powiedział: „W czym mogę pomóc”, bo było oczywiste, czy pomoc była wymagana, czy nie. Przeciwnie, oglądałem i słuchałem i odpowiedziała. Podsłuch, chciałbym usłyszeć klientowi powiedzieć do przyjaciela „Chciałbym, żeby mieli taki kapelusz w kolorze czarnym.” Pokazałem ten klient kapelusz takiego w kolorze czarnym. fizyka jądrowa, hę?

To zadziwiające, jak wielu ludzi w biznesie nie mogą lub nie rób tego. Wiele wynajem „Consultants detalicznej” (Zapłacę ci, jeśli mi pokazać, gdzie kości są). Niezmiennie, osoba wykonująca tę zatrudniania jest bez pojęcia, co dzieje się na pierwszej linii frontu w business-piętrze sklepu detalicznego, gdzie kupiec spotyka się z klientem, tj, w których kości są! Nie może odpowiedzieć na oczywiste, jeśli nigdy nie dostać się w stanie wąchać ją.

Tak więc, jeśli znajdziesz się biega w kółko, goniąc swój ogon, zatrzymać, znaleźć klienta, obserwować i reagować. Rozszerz cokolwiek dowiedzieć się z tego spotkania w uniwersalnego prawa w swojej działalności. Wtedy to zrobić ponownie. I jeszcze raz. Zamiast zatrudniania drogie typu MBA, podzielić oszczędności między dodanie większej wartości dla klientów i rozpoczęcie pamięć podręczną kości.

Tu jest więcej dobrych firm na świecie!

Fred Bieliński

pakoenergy.pl
– autor artykułu