Wiedzmin 3: Dziki Gon – gra w Gwinta

Wiedzmin 3: Dziki Gon – gra w Gwinta

Wrz 23

Wiedzmin 3: Dziki Gon - gra w Gwinta Scratch go, potrząsnąć nim, wykręcić, klapa, wyginać, prostować itp dopóki to można poczuć się jak nie chcesz to zrobić już, to znaczy, dopóki nie wydaje się skończył.

8. Podczas wykonywania tego ruchu, co zawiadomienie informacje przychodzą do głowy.

9. Niech osiedlić procesowego i zadać sobie pytanie, co wiesz teraz, że nie wiedziałem wcześniej.

10. Powtórz ten proces do pracy za pośrednictwem jakiegokolwiek problemu lub znaleźć żadnych wskazówek, które mogą być potrzebne.

Oto przykład. Moja obecna praca jest nudna mnie, to sprawia, że ??czuję się zmęczony i mam stara się pokazać każdy morning- Jestem całkiem pewien, że nie będę w stanie to zrobić bardzo dużo dłużej! Miałem kwalifikacyjnej w ubiegłym tygodniu, ale nie wiem, czy jestem lepiej ruszać lub podjąć ryzyko, że nowe miejsce jest lepsze dopasowanie dla mnie.

Idę do mojego najlepszym miejscu, jego w moim salonie, na kanapie, na końcu, gdzie koc jest to, że zwija się na kota. I niby nie zwijają się i odpocząć.

Faktycznie, ja zamykam oczy i uśmiech trochę, nie wiem, dlaczego, i czuje się zrelaksowany i beztroski. Zadaję sobie pytanie, czy pozostać przy starej pracy lub przejść na nową i wyobrażam sobie, widzę pytanie jak kostka Rubika. Jem kostkę Rubika, a mój żołądek zaczyna bulgot. Zacznę aby dźwięk bulgotanie i pocierać mój żołądek w kręgach, to boli trochę i czuję niepokój. Jak nadal trzeć widzę kostka Rubika coraz mniejsze, jakbym trawiąc go i czuję się nieco szczęśliwszy – mój żołądek nie warczy tyle! Trzymam pocieranie mój żołądek i jako kostka Zdaję sobie sprawę dostaje mały bałem wszystkich niewiadomych co do nowej pracy. Zatrzymuję się w moim miejscu na kanapie przez kilka minut, a czuję się uśmiechnięty i zrelaksowany. I podoba mi się pomysł nowej pracy i nowego wyzwania i nie czuję żadnego przywiązania do mojej obecnej pracy.

– autor artykułu