Porady dla grajacych w Risen 2: Dark Waters

Porady dla grajacych w Risen 2: Dark Waters

Wrz 14

Porady dla grajacych w Risen 2: Dark Waters

Tip # 3: Komunikacja jest złamać lub znaczenia!

Zespół nie będzie działać skutecznie, jeśli nie komunikują się ze sobą innych.

Ponieważ może to prowadzić do nieporozumień, które prowadzą do porażki. Możesz chcieć twój kumpel wrócić i objąć was. Ale wiecie co, bo nie mówią nic więc pchnąć do przodu i zginąć. Nie jest to dobra sytuacja, prawda?rolety Bydgoszcz

Jak więc pozostawać w kontakcie?

To łatwe. Jeśli grasz w trybie offline, po prostu zrobić jakieś odgłosy. Porozmawiaj z nimi. Jeśli grasz w trybie online, istnieją dziesiątki dobrego oprogramowania, które mogą pomóc. Czy próbowałeś jeszcze Ventrilo?

Porada 4: Jasno z roli w zespole

Nie ładuj do przodu, jeśli rola jest bekasy się wroga z góry!

To ma sens, prawda? Kto potrzebuje snajpera ładować do przodu i zginąć, jeśli jego zadaniem jest trzymać się z dala i wybrać się wroga z daleka.

Jednak widzę, niezliczoną ilość razy mój kumpel idzie Rambo i dostać ‚głowy’ strzał niemal natychmiastowy! Tak, jasne z roli i trzymać się go.

Porada 5: Praktyka (we właściwy sposób) czyni mistrza

Bo jeśli nie trzymać się rzeczy okna gdynia, które pracują, marnujesz swój czas i wysiłek.

Wystarczy zebrać znajomych online lub offline i współpracować. Pamiętaj, aby ćwiczyć z nimi w razie potrzeby i pomóc im zapoznać się z mapą.

Ponadto, trzeba ćwiczyć zmierzając ze swoich karabinów, dzięki czemu będzie można uzyskać więcej wrogów. Jest to kolejny ważny aspekt, który pomoże ty i twoi kumple zakończyć swoje role i prowadzić swój zespół do zwycięstwa.

I tutaj musimy specjalną broń. Jest to mysz dla graczy!

– autor artykułu