Najbrutalniejsze gry komputerowe

Najbrutalniejsze gry komputerowe

Paź 29
Najbrutalniejsze gry komputerowe

Jade Flashwing I Jej Premiera

Jade Flashwing jest wariant elementu ziemi Skylanders nazywa Flashwing. Istnieje wiele postaci z gry wideo Giants, które mają specjalne wersje wariantów, a dane te stały się dość kolekcjonowania. Flashwing jest Gem Smoka, a jej postać jest dość ozdobny. Flashwing ma purpurowe pióra kryształ na skrzydła, a łuski turkusowe.części mz Jade Flashwing, jak można oczekiwać od jej imię ma zielone kryształy zdobiące jej skrzydła i złote łuski. Tylko kilka zdjęć Jade Flashwing zostały zaobserwowane, a my nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć ją na sklepowych półkach.

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski, że Jade Flashwing będzie docelowa ekskluzywne, ale nie możemy tego potwierdzić. Wydaje się rozsądne, jednak, jak niedawno ogłosił, że Walmart Molten Hot Dog, rzadki wariant Skylander Hot Dog, będzie sprzedawany tylko w swoich sklepach. Inny wariant, który jest wyłącznym sklep jest granit kruszarki. Granit kruszarki jest wariantem Ziemi Giant zwanego Crusher i jest dostępna wyłącznie z celownika ponieważ gra Skylanders Giants uruchomiona jesienią 2012. Plotka stwierdził również, że Jade Flashwing byłyby dostępne w marcu 2013 roku znów nie ma żadnych ostateczne informacje na ten temat.

Wciąż czekamy na dwóch innych liczb wariantów, a te są Scarlet Ninjini i Polar Whirlwind. Scarlet Ninjini to różnokolorowe wersji na Magicznej Giant Ninjni. Obecnie oczekujemy Ninjini dotrzeć do sklepów w każdej chwili, jak GameStop już ją na swojej stronie internetowej (chociaż pokazano niedostępne). Nie mamy wiadomości o Scarlet Ninjini datą wydania. Tak samo jest z Polar Whirlwind, inną wersję Air Skylander Whirlwind. Polar Whirlwind jest całkowicie biały wersja rysunku i wygląda całkiem fajnie.

Inne warianty, które nie zostały wymienione do tej pory są dziurkowania Pop Fizz, Royal Double Trouble i Gnarly Drzewa Rex. Poncz Pop Fizz jest czerwona wersja Magic rysunku Pop Fizz, a sprzedawany jest wyłącznie z pakietem 3DS Starter. Królewski Double Trouble to specjalna wersja Double Trouble Magia Skylander, a sprzedawany jest wyłącznie z Skylanders Bitwa Grounds Pack dla systemu iOS. Wreszcie Gnarly Drzewa Rex jest niebieska wersja Życie Giant drzewa Rex, i jest sprzedawany w zestawie z każdym Błękitny Wii Bundle Pack lub pakietu Super Slim Playstation 3.

Mamy nadzieję, że Jade Flashwing będzie dostępny już wkrótce, ponieważ sądzę, że wygląda super. Mam nadzieję, że ci ludzie, którzy są którzy chcą całkowicie swoje Skylanders kolekcje, nie będą musieli czekać na długo!

Aby uzyska ć więcej informacji na temat rzadkich Skylanders wariantach odwiedzić Jade Flashwing informacji i Scarlet Ninjini

– autor artykułu