Gry komputerowe z gatunku RTS

Gry komputerowe z gatunku RTS

Lis 20
Gry komputerowe z gatunku RTS

Dlaczego miałby Nauczyciel studenci mogli grać w gry komputerowe

Jeśli idziesz do nowoczesnej sali, będzie ciężko znaleźć taki, który nie jest wyposażony w co najmniej jeden komputer, jeśli nie więcej. Komputer staje się stałym elementem w klasie, a niektóre szkoły są nawet dając uczniom laptopów używać do celów szkolnych.http://www.septica.pl/Podk-ady-Higieniczne-c1_4_2.htm Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę jak komputer napędzany nasze społeczeństwo jest, ale wielu rodziców i dziadków są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że gry komputerowe są wykorzystywane w klasie.

Jaki cel mają gry komputerowe w klasie służyć? Są one po prostu tam, aby wypełnić czas w miejscu gry planszowe lub grając na zewnątrz, czy też służyć celom edukacyjnym? Podczas gry są często używane, aby wypełnić te czasy, kiedy studenci muszą coś zrobić zabawny, ale nie służą bardzo ważny cel.

Dzieci korzystają z korzystania z komputera. W rzeczywistości, na długo zanim większość dzieci pomyśleć o szkole były one na komputerze. Gry komputerowe, zarówno skomputeryzowane, a na ekranie telewizora, są również bardzo popularne wśród dzieci. Dzieci mogą grać w gry komputerowe, więc dlaczego nie wykorzystać je do wzmocnienia materiałów edukacyjnych natomiast grają?

Gry komputerowe w klasie nie zastępują rolę nauczyciela. Są one używane w praktyce i wywiercić w większości sytuacji . Mimo, że niektóre przedmioty mogą być nauczane wyłącznie na komputerze, takich jak pisanie, inne przedmioty mogą być praktykowane i wzmocnione poprzez granie w gry komputerowe. Weźmy jako przykład pisowni. Kiedy uczniowie muszą ćwiczyć swoje słowa ortograficzne, prosta gra komputerowa kata jak można wykorzystać, aby pomóc im praktykować w zabawę, zrelaksowany sposób.

programy edukacyjne może być stosowany w domu jak i w szkole. Wiesz, że dzieci uwielbiają grać na komputerze.

– autor artykułu