Wiedzmin 3: Dziki Gon – darmowe DLC

Wiedzmin 3: Dziki Gon – darmowe DLC

Wrz 29

Wiedzmin 3: Dziki Gon - darmowe DLC

Uczucie Stuck Guide szamana, aby znaleźć jak iść do przodu w swoim życiu

Według Szamanizmem nauk, twoje ciało jest kompas. Słuchając wskazówek organizmu daje informacje potrzebne do podejmowania właściwych wyborów. Czy kiedykolwiek ktoś zapytał skąd wiedzieli, że nadszedł czas, aby zmienić pracę, mieć dziecko, ślub, kupić coś, jeść, spać itp? zawsze będą odpowiadać z objawami ciała, to znaczy „czułem się jak w odpowiednim czasie, po prostu wiedziałem, byłem tak na http://www.pakoenergy.pl/obrobka-skrawaniem.html mojej starej pracy” etc.

Szaman wykorzystali swoje ciała, aby rozpoznać właściwą drogę, aby iść do przodu od początku czasu, bo nasze wybory są zawsze towarzyszy fizycznego sprzężenia zwrotnego. Twoje ciało jest system sygnalizacji. Sygnały te są, jak można wiedzieć, co najlepiej następny ruch. Zawsze.

Jeśli czujesz się zablokowany, słuchając opinii użytkowników ciała jest sztuką, która jest łatwo rozwijać. To po prostu prosi, aby zauważyć rzeczy, które zwykle odrzucisz. Po zauważysz te sygnały dać im kilka minut naciskiem, jest to tzw wzmacniający, dopóki masz swoją wiadomość. Oto dziesięć prostych kroków, aby to zrobić.

Jeśli masz pytanie

1. Spacer po domu i znaleźć miejsce, w którym czujesz się najbardziej komfortowo – szaman nazwał to miejsce ich moc

2. siedzieć, stać lub leżeć – cokolwiek czuje się dobrze w tej przestrzeni

3. Pomyśl o swoim pytaniu

4. Udawaj, że pytanie ma kształt lub formę, może to być balon, miskę owsianki, ciężarówka, potwór … wszystko

5. A potem zjeść tego obiektu lub położyć na nim i go wchłonąć – robić niczego, co pomaga sobie wyobrazić, że obiekt wewnątrz ciebie.

6. Gdy obiekt jest w tobie, zauważ, gdzie siedzi w organizmie. Być może nagle być bardzo świadomi swojej szyi, można czuć się chłodniej, może masz swędzenie na łokciu itp *

7. Zapytaj, że część tego, co chce zrobić i pozwól, że część to zrobić.

– autor artykułu