Premiera Mirror’s Edge Catalyst potwierdzona na 2016 rok!

Premiera Mirror’s Edge Catalyst potwierdzona na 2016 rok!

Wrz 04

Premiera Mirror’s Edge Catalyst potwierdzona na 2016 rok! Jak więc pytasz o cuda się dziać?

To proste, naprawdę. Wystarczy skupić się na tej jednej rzeczy, którą najbardziej chcemy. Na przykład, jeśli szukasz, aby zarobić więcej dochodów, koncentrują się na wzrost wynagrodzeń, które zostały z prośbą o od zawsze. Teraz, to jest część, gdzie wielu ludzi na całym potknąć się próbując skupić się na rzeczy, które chcesz mieć. Naprawdę nie można winić ludzi, którzy mają trudności z ostrości. Po tym wszystkim, żyjemy w bardzo zagmatwany świat i tak wielu obowiązków, aby włączyć się, zwykle nie może skupić się na twarzy, który z nich pierwszy.

Oto prosty, ale bardzo skuteczną techniką ogniskowania. Zamknij oczy i głęboko oddychać. Przestań myśleć. Anuluj wszystkie wątki myśli, że zaczniesz popping chwilę zamknąć oczy. Przestań! Teraz liczyć wstecz od 100 do zera. Można liczyć się z każdym oddechem lub liczyć na własnym tempie, tak długo, jak skupić się na każdej pojedynczej liczby mijane aż osiągnie zero. Do czasu zakończenia liczenia, Twój umysł powinien być jasne jak kryształowej kuli i jesteś gotowy, aby poprosić o podwyżkę zostałeś chce. Pamiętaj, aby tworzyć prawdziwe, obrazów umysłowych. Wizualizację wypłata z konkretną kwotę, którą chcesz otrzymać.

Pamiętaj, aby powtórzyć to w kółko. Za każdym razem, gdy wizualizacji wzrost płac, skoncentrować się na najbardziej specyficzne szczegóły, takie jak nazwa i logo firmy na wypłaty, twój szef przekazanie go do ciebie, albo spłacać rachunki bez obaw. To pomaga jeśli będziesz mówić do siebie: „Jestem otrzymania podwyżki, jestem otrzymania podwyżki, jestem otrzymania przebicie” i Program ona w podświadomości, że będziesz otrzymywać podwyżki. Będziesz mile zaskoczeni, kiedy następnego dnia, szef ogłasza podwyżkę. Wszystko to za sprawą ostateczną moc umysłu.

– autor artykułu