Poradnik do gry Inversion

Poradnik do gry Inversion

Lip 24

Poradnik do gry Inversion

Jeśli deweloper nie sięga i tworzy złącze PC w sequelu, nie byłoby to pierwsza seria porzucić konkretnej platformy do gier w połowie cyklu. Kiedy oryginalne Gears of War gry została wniesiona na rynku, został stworzony dla platformy konsoli i ostatecznie przeniósł się do komputera. Mecz był bardzo udany. Twórca gry, Epic, potwierdził, że będzie pracować w sequelu gry. Jednakże, nie było jednego konkretnego pamiętać, że pewne zdziwienie fanów. Epic stwierdził wielu awarii telefonów marki Nokia, że Gears of War 2 będzie dostępny tylko na platformie konsoli. Oni dalej stwierdził, że nie będzie pracować na wersji PC Gears of War 2, kiedykolwiek.

Ten pozostawił wiele fanów serii Fable do wniosku, że gdyby nie było Fable 2 PC Gra stworzona przez teraz to prawdopodobnie nie nastąpi. Było kilka prób przez fanów serii do portu gry na PC, aby sami za pośrednictwem Xbox 360 emulator. Próby te spotkały się z mieszanym poziomem sukcesu. Wciąż nie jest prawdą, Fable 2 w wersji PC gry.

W końcu, trzeba stwierdzić, że firma z dalej z serii i iść do przodu, aby Fable 4. Jest to prawdopodobnie znacznie większe zachęty pieniężnej dla nich zrobić, a następnie przenieść do tyłu w serii. Ale fani mogą nadal nadzieję i zastanawiam się, czy nie będzie nigdy być Fable 2 wersja PC wydana.

Samuel Van Der Mur pisze o grach fabularnych, gier i kultury geek. Czytaj więcej jego artykułów w najlepsze Gry RPG lub sprawdzić więcej artykułów o Fable 2 data premiery PC.

http://oskmini.pl
– autor artykułu