Cena Risen 2: Dark Waters

Cena Risen 2: Dark Waters

Paź 20
Cena Risen 2: Dark Waters

Pomoże to ukryć żadnych błędów, jak będą komponować się z kształtem (-ów) i wydają się niezauważalne. Jeśli są dość pewnie i doświadczonych, z maszyną do szycia, które ma dość jednolite szwy, można koordynować swój wątek z kolorem akcent na kołdrę. W tym przypadku należy wybrać kolor, znacznie różni się od kształtu, który odpowiada inny kolor na kołdrę, którą chcesz wydobyć.meble konferencyjne

4) Sprawdź swoją napięcie! Ten krok jest bardzo ważny i jest jeden, że należy spróbować na kawałki złomu tkaniny. W ten sposób nie będzie bałagan swoje dzieło! Trwać dwa skrawki, taki, który jest mniejszy niż drugi. Użyj ścieg zygzak szyć mniejszy kawałek na szczycie większego kawałka. Szyć wzdłuż krawędzi mniejszy element, tak, że na przemian igieł, przy ściegu na mniejsze kawałki i ścieg na większego kawałka, dołączając je razem. Upewnij się, że szwy są równe. Twoje ściegi zigzag powinien być bardzo blisko siebie, aby stworzyć ścieg satynowy, więc krawędź wycięcia nie jest narażona, gdy skończysz. Jeśli szwy nie są zadowalające, wyregulować napięcie, trochę w czasie, aż do uzyskania pożądanych wyników. Jeżeli dostosowywanie naprężenie nici nie działa, spróbuj dostosować naprężenie bębenka.

5) Teraz część zabawy! Jest to dobry pomysł, aby rozpocząć na rogu więc miejsce gdzie można rozpocząć i zakończyć będzie wyglądać tak gładkie jak to możliwe. Przyszyć do kształtu (S) zygzakowaty ściegu. Jeśli masz zamiar aplikacja „więcej niż jeden kształt, takie jak nazwa, zaczynają się na literę środkowej w pierwszej kolejności. Jak uszyć wokół kształtu, zatrzymać i skręcić na rogach, aby zachować jeszcze ścieg, dookoła. Postaraj się skończyć tak, że miejsce, w którym początek i koniec wyglą da ciągły.

Patrz, to nie było takie trudne. Powinieneś teraz mieć appliqued dzieło, które można pokazać wszystkich swoich przyjaciół i być dumni.

– autor artykułu