Darmowa gra Hero Zero

HeroZeroGame
Graj za darmo w grę Hero Zero

Od zera do bohatera. Takie motto przyświeca nie tylko żądnym blichtru i sławy poszukiwaczom wrażeń, ale również twojemu bohaterowi. A wszystko w wirtualnym świecie sławy i przygód.

Przeglądarkowa gra Hero Zero przenosi cię do wirtualnego świata pełnego super bohaterów, którym w głowie tylko jedno: Stać się super bohaterem na miarę Supermana. Jeśli zawsze marzyła ci się kariera w roli super bohatera, teraz masz ku temu wyśmienitą okazję.

W grze Hero Zero zaczynasz swoją super karierę od zupełnych podstaw. Gra na przeglądarkę umożliwia ci na rozgrzewkę wybranie i stworzenie swojej postaci w najdrobniejszych szczegółach takich jak chociażby kształt wąsa, czy ilość piegów na twarzy. Na początku gry jesteś zupełnie zwyczajnym Kowalskim, który niczym nie wyróżnia się z tłumu. A nawet gorzej, bowiem swoją przygodę rozpoczynasz jako bezrobotny, wiecznie z dziurawymi kieszeniami, żyjący na koszt państwa podejrzany typek, nie stroniący od alkoholu i kłopotów.

Jednak w miarę upływu czasu będziesz mógł udowodnić pozostałym graczom, że zasługujesz na miano super bohatera, bowiem co i rusz będziesz miał okazję wypełnienia mrożących krew w żyłach misji, którym podołać może tylko najprawdziwszy bohater. Uprzednio musisz jednak potrenować, celem wypracowania odpowiedniej muskulatury i postury budzącej grozę. A co najważniejsze, na twoje konto zaczynają wpływać coraz to pokaźniejsze sumki pieniędzy, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na coraz więcej w grze i w wirtualnym świecie gry Hero Zero.

Krok za krokiem będziesz mógł wyposażyć swego super bohatera w co i rusz to lepsze gadżety, oraz umożliwić mu rozwój coraz to większej ilości super umiejętności. W darmowej grze browserowej Hero Zero znajdziesz sześć różnych kreskówkowych światów, a w każdym z nich musisz udowodnić, ze to ty zasługujesz na miano super bohatera.

Komentarze