Dark Souls III

Dark Souls III

Dark Souls III

Kolejna odsłona serii Dark Souls, oficjalnie zapoczątkowana na początku 2011 roku przez studio From Software. Gracze, tak jak w poprzednich wersjach, będą mieli okazję do sprostania wyzwań fantastycznego, mrocznego świata, w którym na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo.

Rozgrywka znacząco nie odbiega od wcześniejszych części, w związku z czym gracze przemierzać będą kolejne lokalizacji by odgrywać skrupulatnie ukrytą historię fabuły.

Autorzy zapewnili tutaj nie lada wyzwanie, bowiem by sprostać całej akcji, należy będzie korzystać z dokładnych opisów przedmiotów, przeprowadzać rozmowy z napotkanymi postaciami oraz nawet odwoływać się do opracowań, które przygotowane zostały przez pozostałych fanów gry. Cała rozgrywka przefiltrowana została przez krótkometrażowe scenki filmowe jeszcze bardziej wprowadzające w klimat mrocznej fabuły. Typowo dla serii, grę rozpoczynamy od charakterystyki bohatera. Do wyboru jest dwanaście shinysyl.com – blog lifestylowy klas postaci, które w trakcie zabawy będziemy mogli rozwijać w dowolnym kierunku, dopasowując do własnych potrzeb. Po stworzeniu postaci, świat rozgrywki stoi przed nami otworem.

– autor artykułu