Porownanie graficzne Wiedzmin 3: Dziki Gon

Porownanie graficzne Wiedzmin 3: Dziki Gon

Paź 02
Porownanie graficzne Wiedzmin 3: Dziki Gon

Wirtualny Pilot 3D – The Best Flight Simulator na Mac lub PC

Co to jest symulator lotu i dlaczego potrzebny jest program tego typu? Symulator lotu jest „urządzeniem wykorzystywanym w szkoleniu pilotów i personelu, który zapewnia środowisko kokpitu i odczucia lotu w rzeczywistych warunkach.” Nie jest tak dużo więcej do symulatora lotu chociaż. Symulator lotu na Mac lub PC to jeden z pierwszych programów wirtualnych oprogramowania rzeczywistość, która została z powodzeniem stosowane, aby naśladować rzeczywiste warunki życiowe. Programy tego typu są stosowane do zabawy lub charakter informacyjny i może być stosowany w szerokim zakresie typów samolotów.

Ludzie na całym świecie korzystają z symulatorów lotu, ale tego typu programu jest szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych. Zakup samolotu, śmigłowca lub inne urządzenie anteny jest bardzo drogie. Po co wydawać pieniądze na maszynie latającej, skoro można mieć takie samo prawo doświadczenie w zaciszu własnego domu? Jeśli trenujesz być pilotem, ale nie są w stanie rejestrować godzin lotu, które chcesz, możesz trenować przy użyciu oprogramowania dla Mac lub PC i inne podobne doświadczenia. Ten program pozwala trenować w różnych lokalizacjach i na różnych warunkach latających.

Latanie samolotem pozostaje marzeniem wielu. Niestety, z różnych powodów , wielu nigdy szansę zasiąść za sterami samolotu. Teraz każdy może mieć okazję zobaczyć, jakie to uczucie być za takiego potężnego urządzenia. Nie tylko jest to rodzaj programu zabawy, można dowiedzieć się bardzo dużo. Programy te są bardzo realistyczne i nie trzeba się martwić o uszkodzenia rzeczywistego samolotu lub śmigłowca. Jest to świetny sposób, aby zdobyć doświadczenie przy bardzo niskim kosztem.

3D wirtualnego pilota jest jednym z takich programów. To pełne wykorzystanie oprogramowania obsługuje wszystkie dostępne do gier symulacji lotu, łącznie z pedałów i systemów sterowania lotem sprzętu. Ponad 200 samolotów dostępne są do wyboru i wszystkie elementy sterujące zostały zaprojektowane przy użyciu prawdziwych kokpitów. Dokumenty zachowują się tak, jakby pracowali na kontrole rzeczywistego samolotu i masz ponad 25.000 lotnisk do lądowania na rozproszone na całym świecie. Ten program jest tak wszechstronna, że ??zostały dopuszczone do użytku komercyjnego.

Jeśli szukasz najlepszego symulatora lotu na PC lub MAC, nie patrzeć dalej niż Wirtualnej Pilot 3D. Według przeglądu Virtual Pilot 3D Trey Godwin Stowarzyszenia Private Pilot: „To najpiękniejsza gra, jaką kiedykolwiek grał. Polecam to zarówno w celach edukacyjnych i rozrywkowych.” To najlepszy symulator lotu 2012 ma do zaoferowania. Dlaczego spędzać czas próbując różnych programów, które nie oferują funkcje, które najbardziej chcą i potrzebują? Zakup ten symulator lotu, a będziesz zadowolony pod każdym względem.

zarządzanie drukiem
– autor artykułu