Mody do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Mody do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Sie 27

Mody do Wiedzmin 3: Dziki Gon

Wiedźmy piwny na pokonanie grypy

Stary Wicked Witch jest łamy między Delaware Christine O’Donnell i podejście Halloween. Ciekawie było zobaczyć reakcje na dopuszczenie O’Donnella że ona parał się trochę czarów w młodości. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym pomyślałem: „Biorąc pod uwagę, jak rzeczy zostały dzieje, co jest złego z konieczności trochę magii w Waszyngtonie?” Wygląda na to, to może korzystać z niektórych do mnie.http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-caloroczne

Wtedy muszę myśleć trochę więcej o czarownicach i jak są one oglądane ze strachu i pogardy. Oni nie są tak przerażające, a wytłumaczę dlaczego.

Prawdziwa definicja słowa „czarownica” jest „Mędrzec”. Była naturalnym uzdrowicielem i położnej od wieków, za pomocą ziół i umiejętności przekazywane w dół przez wiele pokoleń, aby pomóc ludności chłopskiej. Ona rodzi niemowlęta, wspomagana umierającym i pomógł leczyć chorych. Czarownice były często jedynymi praktyków medycyny dla całych wsi. Wiele z jej środki są stosowane do dziś. Czy kiedykolwiek pić herbatę miętową?

Setki lat temu, europejskie klasy rządzące rozpoczął szkolenie mężczyzn na poziomie uniwersyteckim, by stać się lekarze. Ten wniesiona w dniu zawodów medycznych, jak znamy ją dzisiaj, który opiera się na nauce. Ta fascynująca historia jest dobrze zbadana i opisana w książce o nazwie Medycyna Kobiety: A Pictorial History of Women Uzdrowicieli Elisabeth Brooke.

Kobiety był głęboko zaangażowany w sztukach uzdrawiania wieków. W środku nowej praktyki medycyny opartej na nauce, ale kontynuował swoje praktyki lecznicze, wykorzystując rozległą wiedzę na temat roślin, ziół i korzeni. Do ich ostatecznego szkodą, ale także pozbywając co można nazwać intuicją, 6th rozsądek. Dla nowej klasy rządzącej, to było zbyt tajemnicza i przeciwko prawu Bożemu.

Wraz ze zmianą kulturową, że nowe niemieckie kosmetyki klasy panujące Europejski inspirowane przyszła myśl, że uzdrowiciele nie były następujące odpowiedniego kodeksu postępowania.

– autor artykułu