Gra Inversion – recenzja

Gra Inversion – recenzja

Sie 06

Gra Inversion - recenzja

Dlaczego nie jest tam Fable 2 PC Wersja Wydany Jeszcze

Dawno temu Fable 2 został wydany na konsole Xbox 360. Wielu fanów zastanawiało się, co się stało, ponieważ jeśli kiedykolwiek być Fable 2 w wersji PC. Od Fable 3 zostanie wydany w 2011 roku, wielu fanów są zastanawiać, czy istnieje jeszcze szansa na Fable 2 wersji PC.http://ottoindustries.com.pl/oferta/serwis/serwis-klimatyzacji

Spójrzmy szybko w historii gry i serii. Gdy oryginał Fable Gra została wydana na platformie konsoli początkowa wersja stała się tak skuteczne, że twórcy gry uważali, że mieli do stworzenia portu PC gry. Ostatecznie pierwsza gra Fable została rozszerzona i wydana na PC do podobnego sukcesu.

Seria gier ostatecznie uzupełniane sequel, Fable 2. A w październiku 2010 roku, w trzecim meczu, Fable 3, została wydana na konsolę Xbox 360. W wydaniu trzecim meczu, wydanie PC Fable 3 ogłoszono, że to zostanie wydany 17 maja 2011 roku, około pół roku po konsolowej wersji tej gry.

W tym dniu, Fable 2 nadal nie ma wersji PC. Odnotowano wiele spekulacji na temat, dlaczego tak się stało, ale nikt nie wie na pewno, dlaczego. W 2009 roku, członek z deweloperami Lionhead Lionhead wskazała, że ??nie działa na wersji PC Fable 2. Pomimo tej informacji wycieka do mediów gier, Lionhead podała jako firma, która ich sequel był tak udany, że będą zmuszony do utworzenia portu PC w sequelu. To się nigdy nie zdarzyło, choć.

Gdzie więc opuścić grę i serii? Oryginalny Fable ma wersję konsoli i PC. Kolejna część gry ma wersji konsoli, ale nie jest to wydanie PC. A trzecia gra z serii ma wersję konsoli i PC. Nasuwa się pytanie, czy deweloper nie stworzył wersji PC sequel od tego momentu będą one kiedykolwiek http://www.serwis-pc.org.pl/reda.php? Czy to jeszcze ma sens dla firmy, aby przejść do tyłu w serii i pracować na wersji PC gry, która była na zewnątrz przez lata? Albo, czy spółka nadal iść do przodu i pracować na czwartym wcieleniem serii?

– autor artykułu