Gameplay z Mirror’s Edge Catalyst

Gameplay z Mirror’s Edge Catalyst

Wrz 15

Gameplay z Mirror’s Edge Catalyst

Sydney Airport Przyloty – Sydney Airport Guide

Zanim w ogóle dostać się do odkrywania Sydney, przygoda wizyty w Sydney Airport czeka na Ciebie. Sydney Airport jest przyznana w pięciu najlepszych lotnisk na świecie przez wielu częstych ulotek. Jest to także zyskał reputację jakiegoś niejasnego oznakowania, więc upewnij się, że przyjeżdża w góry! Aby uzyskać najlepsze wrażenia z podróży do Sydney Airport – lub po prostu się z niego szybko i bezproblemowy – czytaj nasz przewodnik jest łatwy do naśladowania.

Przylot na lotnisko w Sydney

Będzie przybywać w Terminalu 2 lub 3, jeśli jesteś przybywających z Brisbane, Melbourne, lub innych lotów krajowych do Sydney. Terminal 3 odbiera pasażerów Qantas, oraz Terminal 1 jest dla lotów międzynarodowych.

Atrakcyjny i nowoczesny port lotniczy, Sydney Airport jest idealnym miejscem, aby zakończyć swój lot do Sydney. Musisz wejść do budynku Sydney Airport na poziomie przyjazdu, które wykazują pewne oznaki do odbioru bagażu hale. Nie ma potrzeby się spieszyć, aby ubiegać się o bagaż: jak wszędzie, może to zająć trochę czasu, aby pojawić. Zaleca się jednak, aby przestrzegać nosa (tj towarzyszami podróży) do przypisanego bagażowej karuzeli, gdyż istnieje kilka zakrętów na drodze.

Gdy wszystko zostanie odebrane, można złapać transport publiczny lub wynająć transport z poziomu przyjazdu, lub zachować na swój sposób do poziomu Concourse, wypełniona sklepami i żywności sądu.

Jeśli potrzebujesz środków pieniężnych, najlepiej udać się do bankomatu, aby to złącze multi-bank, który stoi między biurkiem rezerwacji zakwaterowania i Travelex wymiany walut budce na poziomie przylotów.

Food Court

Sąd żywność ma dobry wybór opcji zdrowia i fast food. Wyższe niż średnie ceny są wspólne dla lotnisk, ale tu stoliki są utrzymywane w czystości i jest mnóstwo nogę pokój wyciagnac.
najtańsze rękawiczki lateksowe
– autor artykułu